Andre utval, råd og nemnder

Arbeidsmiljøutvalet - AMU

Arbeidsmiljøutvalet - AMU
Medlem Arbeidstakar/Arbeidsgivar Varamedlem
Anette Skogen Arbeidstakar Gunnveig Viki
Siv Eline Jacob Arbeidstakar Inge Olav Fjalestad
Anne Vegusdal Hovedvernombod Rune Larsson
John Salve Sigridnes Arbeidsgivar Aslak J. Brekke
Leif Sigurd Helle Arbeidsgivar Ny oppvekstleiar
Geir Knutsen Arbeidsgivar Knut Olav Forgard

Valnemnd

Valnemnd
Medlem Varamedlem
May Britt Stenjor (leiar) Anne Løyland
Olaf Håkon Tørresen (nestleiar) Markus Åsen
Tor Kasin Jørund Kvaale Hansen
Knut William Bygland Widar Olav Winther
Ivar Harry Dahl

Sogenemnd

Sogenemnd
Medlem Nr. Varamedlem
Eystein Greibrokk 1 Bjarne Nordgarden
Torgeir Moseid 2 Knut William Bygland
Birgit Attestog 3 Vidar Toreid
Kari Aud Svenningsen 4
Anne Eikerapen 5

Setesdal Interkommunale politisk råd

Setesdal Interkommunale politisk råd
Medlem Nr. Varamedlem
Runar Flåt Granheim 1 Tor Kasin
Vigdis Beisland 2 May Britt Stenjor

Representantskap Setesdal Interkommunalt politisk råd

Representantskap Setesdal Interkommunalt politisk råd
Medlem Parti Nr. Varamedlem
Runar Flåt Granheim AP 1 May Britt Stenjor
Tor Kasin SP 2 Jørund Kvaale Hansen
Vigdis Beisland SP 3 Anne Løyland
4 Åsulv Haugetveit
5 Finn Håkon Borgi
Anne Eikerapen H 1 Knut Vatsend
Kjell Rune Heia H 2 Aslaug Simonstad Sitje
3 Markus Åsen

Representantskapet i Agder kommunerevisjon IKS

Representantskapet i Agder kommunerevisjon IKS
Medlem Nr. Varamedlem
Ordførar 1 Varaordførar
2 Knut Vatsend

Representantskap for Setesdal Brannvesen IKS

Representantskap for Setesdal Brannvesen IKS
Medlem Nr. Varamedlem
Ordførar 1 Anne Eikerapen
Varaordførar 2 Kjell Rune Heia
3 Vigdis Beisland
4 May Britt Stenjor

Representantskap for Setesdal miljø og gjennvinning

Representantskap for Setesdal miljø og gjennvinning
Medlem Nr. Varamedlem
Ordførar 1 May Britt Stenjor
Varaordførar 2 Vigdis Beisland
3 Kjell Rune Heia
4 Anne Eikerapen

Representantskap til Konsesjonskraft IKS

Representantskap til Konsesjonskraft IKS
Medlem Varamedle
Ordførar Varaordførar
Anne Eikerapen

Representantskap til årsmøtet i Setesdal opplæringskontor

Representantskap til årsmøtet i Setesdal opplæringskontor
Medlem Varamedlem
Ordførar Varaordførar

Representant og vararepresentant til KS sitt fylkesmøte

Representant og vararepresentant til KS sitt fylkesmøte
Medlem Varamedlem
Ordførar Varaordførar

Representant til Generalforsamling i Aust-Agder kompetansefond

Representant til Generalforsamling i Aust-Agder kompetansefond
Medlem Varamedlem
Anne Løyland Emil Simonstad Knutsen

Setesdalsmuseet Eigedom IKS

Setesdalsmuseet Eigedom IKS
Medlem Varamedlem
Ordførar Anne Eikerapen
Varaordførar Vigdis Beisland

Representant for Aust-Agder museum og arkiv IKS

Representant for Aust-Agder museum og arkiv IKS
Medlem Varamedlem
Anne Eikerapen Kjell Rune Heia
Finn Håkon Borgi

Valstyre

Valstyre
Medlem Parti Nr. Varamedlem
Runar Flåt Granheim AP 1 May Britt Stenjor
Tor Kasin SP 2 Jørund Kvaale Hansen
Vigdis Beisland SP 3 Anne Løyland
4 Åsulv Haugetveit
5 Finn Håkon Borgi
Anne Eikerapen H 1 Knut Vatsend
Kjell Rune Heia H 2 Aslaug Simonstad Sitje
3 Markus Åsen

Medlem til kyrkjeleg fellesråd

Medlem til kyrkjeleg fellesråd
Medlem Varamedlem
Ivar Harry Dahl Kim André Nomeland Thorstensen

Representant til Generalforsamling Bjoren

Representant til Generalforsamling Bjoren
Medlem Varamedlem
Ordførar Varaordførar

Representant til Generalforsamling i LL Setesdal bilruter

Representant til Generalforsamling i LL Setesdal bilruter
Medlem Varamedlem
Signe Berit Sollien Haugå Åsulv Haugetveit

Representant til Generalforsamling Byglandstunet AS

Representant til Generalforsamling Byglandstunet AS
Medlem Varamedlem
Ordførar Varaordførar

Sakkunnig takstnemnd (verk og bruk)

Sakkunnig takstnemnd (verk og bruk)
Medlem Nr. Varamedlem
Geir Skjevrak Skeie 1 Jørund Kvaale Hansen
Kim André Nomeland Thorstensen 2 Aslaug Simonstad Sitje
Birgit Langeid Dahl

Klagenemnd - Eigedomsskatt

Klagenemnd - Eigedomsskatt
Medlem Varamedlem
Birgit Attestog Grethe Jorunn von Hafenbrädl
Eli Tomine Moe Ingar Ståle Håvi Lindsetmo
Ivar Harry Dahl

Eigarmøte Å energi

Eigarmøte Å energi
Medlem Varamedlem
Ordførar Varaordførar

Representant til generalforsamling i Setpro AS

Representant til generalforsamling i Setpro AS
Medlem Varamedlem
May Britt Stenjor Anne Løyland

 

Administrasjonsutvalet
Medlem Politisk/administrasjon Varamedlem
Runar Flåt Granheim Politisk May Britt Stenjor
Tor Kasin Politisk Jørund Kvaale Hansen
Vigdis Beisland Politisk Anne Løyland
Politisk Åsulv Haugetveit
Politisk Finn Håkon Borgi
Anne Eikerapen Politisk Knut Vatsend
Kjell Rune Heia Politisk Aslaug Simonstad Sitje
Politisk Markus Åsen
Anette Skogen Tilsette Gunnveig Viki
Gunnstein Attestog Tilsette Even Simensen

Styrerepresentant for Setesdal Vesthei, Ryfylke- og Frafjordheiane (SVR)

Styrerepresentant for Setesdal Vesthei, Ryfylke- og Frafjordheiane (SVR)
Medlem Varamedlem
Anne Eikerapen Ivar Harry Dahl

Representant til Villreinnemnda for Setesdal

Representant til Villreinnemnda for Setesdal
Medlem Varamedlem
Ivar Harry Dahl Jørund Kvaale Hansen

Råd for eldre og funksjonshemma

Råd for eldre og funksjonshemma
Medlem Nr. Varamedlem
Repr. for pensjonistar
Per Odd Berge 1 Eli Tomine Moe
Vidar Toreid 2 Jan Terje Skjeggedal
Repr. for funksjonshemma
Anne Marie I. Bygland 1 Siv Tørresen
Torhild Larsson 2 Roy Pettersen
Politisk medlem
May Britt Stenjor 1 Knut William Bygland

Ungdomsråd

Ungdomsråd
Medlem Nr. Varamedlem
Ina McShane (leiar) 1 Håkon Olavsson Skeie
Malin Vegusdal Hills (nestleiar) 2 Abrar Harira
Elias Greibrokk Heggernes 4 Jenny Feed Lunden
Solfrid Fauske Langfeldt 5
Selma Jacob Granheim 6
Politisk vald kontaktperson
Ordførar Varaordførar

Utsending/representant til landsmøte i LNK (Landssamanslutninga for nynorskkommunar)

Utsending/representant til landsmøte i LNK (Landssamanslutninga for nynorskkommunar)
Medlem Varamedlem
Knut William Bygland Kim André Nomeland Thorstensen

Representant til landsmøte i USS (Utmarkskommunenes sammenslutning)

Representant til landsmøte i USS (Utmarkskommunenes sammenslutning)
Medlem Varamedlem
Ordførar Varaordførar

Representant til Vassdragsstyre Øvre Otra

Representant til Vassdragsstyre Øvre Otra
Medlem Varamedlem
Ordførar Varaordførar

Styrerepresentant og vararepresentant til Midt-Agder Friluftsråd

Styrerepresentant og vararepresentant til Midt-Agder Friluftsråd
Medlem Varamedlem
Guro Kvaale Skibsrud Anne Fauske

Representant til politisk styringsgruppe for Otra vassområde

Representant til politisk styringsgruppe for Otra vassområde
Medlem Varamedlem
Jørund Kvaale Hansen Knut William Bygland