Kosthald for livet

LMT Setesdal ønskjer å oppmuntre befolkninga i region Setesdal til å ta gode og næringsrike matval – som varer heile livet.

Gjennom dette prosjektet ønskjer me å styrkje kunnskapen om kva maten betyr for livskvalitet og folkehelse ved å fokusere på råvarer og matlaging. Me vil fremje matglede og god matomsorg, og bidra til at mat som blir servert i institusjonar, skular og barnehagar held høg kvalitet. Målet er å gjere det enklare å ta gode matval for livet - det kan gi positive ringverknader for både enkeltpersonar og samfunnet samla sett.

Direktelenke til  Spørreundersøkelse Kosthold for livet  

Dersom du besvarte undersøkelsen, men ikke fikk anledning til å legge igjen navn og nummer, og ønsker å delta i gavekorttrekningen på 1000 kr - send SMS til 47878268. Du vil da få tilsendt en direktelenke for registreringen til trekningen.

Takk for at du deltok!

Om prosjektet Kurs og aktiviteter Oppskrifter

Prosjekt Kosthald for livet LMT Setesdal